September 3, 2014

Diğer Kategoriler:

ZIRAAT BANKASI ELEMAN ALIMI 2013

Ziraat Bankası Eleman Alımı 2013 yılı için nasıl olacak? 2013′te ziraat bankası personel alımı sayısı kaç olacak? Ziraat Bankası müdürlüğü 2013 yılı için yaklaşık 3500 personel alacağını medya aracılığıyla duyurmuştu.  Peki Ziraat bankası için personel alımı ne zaman olacak diye merak eden misafirlerimiz için derleme yapmak isteidk.

Sevgili arkadaşlar personel alımları sınavla yapılacaktır.

Yeni personel alımı ile ilgili de bilgiler veren Toker, “Bankamızın İstanbul Finans Merkezine taşınma projesi ve yeni şubeleşme çalışmaları nedeniyle oluşacak personel ihtiyacının karşılanması maksadıyla yeni çalışmaarkadaşlarınıbünyesine katacaktır. Personel alımında 4 yıllık üniversite mezunlarının yanı sıra, bu yıl ilk defa lise ve 2 yıllık yüksekokul mezunlarına da yaşadıkları il ve ilçelerde çalışma imkanı sunulacaktır. Adaylar yaşadıkları şehirde bulanan şubelerde istihdam edilmek üzere sınava katılacaklardır.

Yapılacak sınavlarla bankamız 2.500 banko asistanı, 500 servis görevlisi, 200 uzman yardımcısı, 30 iç kontrolör yardımcısı, 35 müfettiş yardımcısı olmak üzere toplam 3.265gençpersoneli bankacılık sektörüne kazandırmayı hedeflemektedir” diye konuştu.

ziraat bankası personel alımı 2013

ziraat bankası personel alımı 2013 haberi

Personel Alımı Sınavla Yapılacak!

17 Eylül 2012-28 Eylül 2012 tarihlerinde düzenlenecek sınavlar için Ziraat Bankası internet sitesinden başvuruda bulunulabilecek. Başarılı olan adaylar Ziraat Bankası Bankacılık Okulunda özel eğitimlerden geçirildikten sonra göreve başlatılacak.

Siz de konu hakkındaki yorumlarınızı burada paylaşabilir, merak ettiklerinizi bize sorabilirsiniz. İyi günler dileriz.

trkafem.com

Konuyla alakalı düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz..


1 × 9 =