September 1, 2014

Diğer Kategoriler:

Sibel Kirer kimdir, Sibel Kirer Emrah Sevgilisi Kaç yaşında?

Emrah’ın sevgilisi Sibel Kirer kimdir, sibel kirer kaç yaşında? Sibel Kirer nereli, sibel kirerin biyografisi ve vikipedia bilgileri trkafem farkıyla şu şekildedir. Emrah ve sevgilisi Sibel Kirer resimleri..

Sibel Kirer Kimdir?

Genç ve güzel bir şarkıcı Sibel Kirer adını çok fazla magazin haberlerinde duymadığımız bir şarkıcı.Sibel Kirer 1980 yılında Belçika da dünyaya gelmiştir.Sibel Kirer Şarkı söylemeye olan ilgili küçük yaşlarda başlamıştı. Sibel Kirer yaşının küçük olmasına rağmen birçok kuruluşta şarkıcılık yapmıştır. Ayrıca Sibel Kirer 1998 yılında Az değilsin abisi ve 1999 yılında Bana göz kulak ol albümlerini yapmıştır.

Emrah, müzik kariyerinde 30 yılı geride bırakırken sinemaya da el attı. Ünlü şarkıcının hem senaryosunu yazıp hem de yönetmenliğini üstlendiği “Gelmeyen Bahar”ın galası önceki akşam Trump Towers’ta yapıldı.

Bunca yıl hiçbir kız arkadaşıyla görüntü vermeyen Emrah, yasağı kendi filminin galasında kaldırdı; galanın yapıldığı salona şarkıcı sevgilisi Sibel Kirer’le el ele girdi. Bu hareket, Emrah’ın Kirer’i annesiyle tanıştırdığı ve evlilik hazırlığında olduğu iddialarını güçlendirdi.

Sibel Kirer ve Emrah Resimleri

Emrah’ın sevgilisi Sibel Kirer kimdir

Emrah’ın sevgilisi Sibel Kirer kimdir

Emrah’ın sevgilisi Sibel Kirer kimdir

Emrah’ın sevgilisi Sibel Kirer kimdir

Konuyla alakalı düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz..