August 30, 2014

Diğer Kategoriler:

Saim Orhan Kaç Dil Biliyor?

Saim Orhan Kaç Dil biliyor, saim orhan kimdir, saim orhan nerelidir – Geçtiğimiz günlerde sizlerle Ayna Programı hakkında bir başlık altında bilgiler paylaşmıştık. Nasipse daha sonraya Saim Orhan hakkında konuşacağımızı da orada belirtmiştik. Öncelikle şunu ifade etmeliyim ki Saim Orhan gerçekten de çok kaliteli bir kişiliğe sahiptir. Gerek bilgisi, gerek ahlakı ve gerekse kültürü yönüyle örnek alınacak bir şahsiyettir. Konuşmasını dinlediğiniz ve fikirlerine şahit olduğunuz zaman ne söylemek istediğimi anlamış olacaksınızdır.

Bu başlık altında ise birçok kişinin merak ettiği bir konu üzerinde durmak istiyorum. Saim Orhan Kaç Dil Biliyor veya Saim Orhan’ın Bildiği Diller sorusunun cevabını saim ağabey kendisi söylemeden bilmemiz mümkün değildir ancak şunu ifade edebilirim ki Saim Orhan, İngilizce, Arapça, Farsça, kısmen Fransızca, biraz Afrika ülkelerinde konuşulan dilleri bilmektedir. Daha fazlası var mıdır bilemem ancak gittiği ülkelere bakacak olursak başka diller de bildiğini söyleyebiliriz.

Saim Orhan Kimdir sorusunu cevabını da dilerseniz bu başlık altında değilde başka zamana sizlerle paylaşalım. Çünkü şu anda sahur vakti yaklaştığından pek zamanım kalmadı. Daha sonraki konumuzda görüşmek dileği ile, hoşça kalın.. [kaynak: trkafem]

saim orhan kaç dil biliyor resimleri

saim orhan kimdir saim orhan kim

saim orhan kaç dil biliyor

saim orhan kaç dil biliyor

Saim orhan kaç dil biliyor, Saim orhan kimdir, Saim orhan nerelidir, Saim orhanın bildiği diller, Saim orhan kaç yaşında, Saim orhanın eşi kimdir

Comments
One Response to “Saim Orhan Kaç Dil Biliyor?”
  1. orhan akgün diyor ki:

    saim abi seni her zaman severek ve beğenerek izliyoruz. Bize farklı bakış açıları sunduğun için tekrardan teşekkür ederiz. Seni çok seviyoruz.

Konuyla alakalı düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz..