August 30, 2014

Diğer Kategoriler:

Oyuncu Meltem Dağ (Sahra) Kimdir?

Meltem Dağ Kimdir – Samanyolu ekranlarında yayına giren iki dünya arasından oyuncusu olan Meltem Dağ nam-ı diğer Sahra karakteri kimdir? Meltem Dağ hakkında internette yapmış olduğumuz araştırmalar neticesinde pek detaylı bilgilere ulaşamadık ancak Meltem Dağ Biyografisi hakkında bulduklarımızı da sizlerle paylaşalım..

Meltem Dağ Kimdir?

Meltem hanımın Muğla, milas’ta ikamet ettiğini biliyoruz. Şu sıralar samanyolu televizyonunda yayınlanan iki dünya arasında dizisinde oynamaktadır.  Şu an için Meltem hanım hakkında bulabildiklerimiz maalesef ki bu kadar. Ancak siz meltem dağ kimdir konusu hakkında bir bilgiye sahipseniz ve bizimle paylaşırsanız memnun kalırız.

Ayrıca bazı arkadaşlar sormuşlardı Meltem Dağ hanımefendinin facebook ve twitter hesabı var mı yok mu? diye.. Kişisel olarak kullandığı bir facebook veya twitter hesabı var mıdır bilemiyoruz ancak hayranları veya sevenleri tarafından kendisi adına oluşturulmuş bir sürü facebook sayfası bulunmaktadır. Artık onları da beğenip beğenmemek sizin takdirinize kalmış bir durumdur.

Meltem Dağ (Sahra) Karakteri

Suriye’li Sahra (meltem dağ), oğlunun hayatını kurtarabilmek için hayatını tehlikeye atarak, Selim öğretmenin de yardımıyla Türkiye’ ye kaçar. Genç kadın yabancı bir ülkede yıllar sonra kavuştuğu oğluyla hayata tutunurken, ilerleyen zamanlarda Selim öğretmene karşı farklı duygular besleyecek, fakat bu onu iki dünya arasında bırakacaktır. | diğer iki dünya arasında oyuncuları için buraya tıklamanız yeterli olacaktır.

Meltem Dağ Resimleri

meltem dağ kimdir

meltem dağ (sahra) kimdir

Comments
4 Responses to “Oyuncu Meltem Dağ (Sahra) Kimdir?”
 1. busrakılıc diyor ki:

  Çk güzelsinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn be abla inanç abide yakışıklııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııııiiiiiııığııııııııııııııııııııııı:-) e:-) :-) :-!

 2. busrakılıc diyor ki:

  Mustafa uyürla nişanlıydı ayrıldı 23 yaşında yeşil gözlü muğla milaslı meltem dağ çok güzel bir kadın hergün izliyorum inanç ömer benlioğlu ise bekar 29 yaşında mersin tarsuslu geçimini önceden tırcılık barmenlik otelcilik yapmış makat arabalar yapıp satıyomuş sonra oyunculuğa atılmış arka sokaklar aşkı memnu rüzzgar arkaa sıradakiler felan. Bu iki oyuncu bekar inşallah birbiriyle evlenirler yakışıyorlar. Meltem abla kapalı çok güzel onu çok beğeniyorum inanç abide nesrin abla çk tatlı gerçekten inanç ömerin annesi olsaydı gerçek hayatta birbiriyle meltem dağla evli olsaydı biraz çekilmizdi ama filimde öyle yapıyo blyrz asslıda onlrla uğraşırdı ama filim için öyle yapıyo

 3. Selen karamızrak diyor ki:

  Ya ne mafyası yalan yanlış bilgiler vermeyin girin internete bakın mustafa uyar patent işleri ile uğraşıyormuş.

 4. ahmet tunç diyor ki:

  meltem dağ evli değil nişanlıdır. nişanlısı kim die sormuşlar yer altı dünyasından mafya bir ailenin mensubu mustafa uyar’dır.

Konuyla alakalı düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz..