September 2, 2014

Diğer Kategoriler:

Karşı Gazete Sahibi Kimdir? Karşı Kimin Gazetesi?

Karşı Gazete Sahibi Kimdir? Karşı Kimin Gazetesi? Karşı Gazete hangi görüşe aittir? Karşı Gazetesi cemaatin gazetesi mi? 1 haftadır gazete bayilerinde yeni bir gazete görmeye başladık. Fark ettiniz mi? Gazetenin adı “KARŞI“. Biraz merak ettim ve Karşı Gazetesi kimin gazetesi diye biraz araştırma yapmak istedim fakat henüz karşı gazetesi sahibi ve imtiyaz bilgileri internette paylaşılmadığından dolayı ulaşamadım. Bana bir zamanların TARAF gazetesinin çıkış şeklini hatırlattı.

Neyse arkadaşlar. Karşı  Gazetesi resmi olan Twitter hesabı: http://twitter.com/karsigazete şeklindedir. İnternet sitesi ise www.karsigazete.com dur. Gazeteyi takip edenlerden biriyim. Gelişmeleri sizlerle paylaşacağım. Gazetenin kimin olduğu yakında belli olacaktır. Belli olduğu zaman gazete hakkında detaylı bilgileri sizlerle paylaşacağım. Aşağıda paylaştığım resim de Karşı Gazetesi 14 şubat 2014 tarihli gazetesinin görüntüsüdür.

Karşı Gazetesi iletişim bilgileri:

  • Adres: Nuripaşa Mah. 14. Sk. No:14 Zeytinburnu/İST.
  • Telefon: (0212) 416 48 00

Ayrıca değerli misafirler karşı gazetesi internet sitesi şu anda yapım aşamasındadır. Karşı Gazetesi Sloganı ise ” Gerçeğin Gazetesi” olarak belirlenmiştir. En kısa zamanda biteceğini düşünüyorum.

 Karşı Gazetesi 14 Şubat 2014

Karşı Gazetesi

Karşı Gazetesi

Konuyla alakalı düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz..