September 3, 2014

Diğer Kategoriler:

Herkes Onu Okuyor Yarışması Başvuru Formu

Herkes Onu Okuyor Yarışması Başvuru Formu, Herkes O’nu Okuyor Kitapları Nelerdir? Herkes O’nu okuyor yarışması nerede yapılacak? Herkes Onu Okuyor Başvuru Formu iptal etme – Peygamber Efendimiz’in (sallallahu aleyhi ve sellem) hayatı ile ilgili Türkiye geneli bir yarışma yapılıyor. Yarışmanın amacı şüphesiz ki insanlara ödül vermek değildir. Bir kişinin bile Peygamber Efendimiz’in hayatını okuyup öğrenmesi ve öğrendikçe hayatına tatbik etmesi adına bu türlü yarışmalar her zaman yapılmaktadır. Bu sene de “Herkes Onu Okuyor” sloganıyla Türkiye çapında Siyer okuma yarışması yapılıyor.

Herkes Onu Okuyor

Normalde yarışmalarda her zaman kazananlar ve kaybedenler olur. Ancak bu güzel yarışmanın kaybedeni hiç olmamaktır. Alemlerin yüzü suyu hürmetine yaratıldığı Hazreti Muhammed (sallallahu aleyhi ve sellem) hayatını okuyup da öğrenmek en büyük kazanımdır zaten. Ama yine de insanları teşvik etmek adına yarışmanın ödülleri de bulunuyor. Ödüller umre ziyareti, dizüstü bilgisayar ve tablet bilgisayar şeklindedir.

Herkes Onu Okuyor

Herkes Onu Okuyor

Herkes Onu Okuyor Kitapları

Yarışmaya katılabilmek için aşağıda paylaştığımız üç kitaptan bir tanesini okumanız gerekiyor. Genelde çocuklar için Hz. Muhammed kitabı tavsiye ediliyor. Ortaokul ve Lise çağındaki insanlar için Reşit Haylamaz’ın Efendimiz isimli kitabı tavsiye edilirken Diğer grupta kalan insanlar için de Fethullah Gülen Hocaefendi’nin Sonsuz Nur isimli kitabı tavsiye ediliyor. Yine de herkes istediği grupta yarışmaya katılabilir. Her hangi bir kısıtlaması bulunmuyor.

  • Sonsuz Nur
  • Efendimiz
  • Hz.Muhammed

Herkes Onu Okuyor Yarışması Başvuru Formu

Herkes Onu Okuyor

Herkes Onu Okuyor

Değerli arkadaşlar Herkes Onu Okuyor yarışması başvuru formu için linke tıklayınız. Sınavın yapılacağı tarihler ile ilgili bilgi almak için de sınav takvimi linkine tıklayınız. Varsa başka sorunlarınız bilgi@herkesonuokuyor.com adresiyle irtibata geçebilirsiniz. Ayrıca aşağıdaki yorum bölümünden de yorumlarınızı, düşüncelerinizi, görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

[button color="green" link="http://form.herkesonuokuyor.com/"]Herkes Onu Okuyor Başvuru Formu için Tıklayınız[/button]

Konuyla alakalı düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz..


× 2 = 2