September 2, 2014

Diğer Kategoriler:

FatBlock – Fat Block Sipariş – Fat Black Zayıflama

Son günlerin en çok konuşulan konularından bir tanesi de FAT BLOCK adıyla satılan zayıflama tableti oldu. FatBlock kullanıcı yorumları, fet block, fat black sipariş, fat blok kullananlar şeklindeki aramalarla da sonuçları çıkan fat block zayıflama tableti ile ilgili kullananlar tarafından yapılan yorumları ve şikayetleri bu başlık altından takip edebilirsiniz.

Fat Block işe yarıyor mu?

Öncelikle Fat Block işe yarıyor mu sorusuna cevap vermekle başlayalım değerli misafirler. İçeriğinde Chitosan madde bulundurduğundan dolayı bazı insanlarda yan etkileri olabiliyor. Bu yan etkilerinin başında mide ağrızı, kabızlık, gaz oluşması, kanın pıhtılaşmaması, alerji gibi yan etkileri olabilmektedir. Ayrıca içeriğinde Captoglicolipid adında bir madde de bulunmaktadır. Bu maddenin ise yan etkilerini araştırdıktan sonra sizlerle paylaşacağız.

Basında Fat Block

Basında Fat Block

Kimler Fat Block kullanamaz?

Yaptığımız araştırmalar sonucunda fat block satış sitelerinde yer alan bilgilere göre fat block‘u hamile ve bebekli bayanların, kalp çarpıntısı veya sair kalp rahatsızlıkları olan hastaların kullanmaması tavsiye ediliyor. Ancak biz yine de fat block kullanmadan önce bir doktora danışmanızda fayda olduğunu düşünüyoruz. Lütfen sağlığınız açısından doktor onayı aldıktan sonra bu türlü ürünleri kullanınız.

Fat Block Sipariş Fiyatı Ne Kadar?

Değerli misafirler! Fat Block zayıflama tableti ağırlıklı olarak internet ortamında satışı yapılan bir üründür. Birden fazla internet satış sitesi olduğundan kimi yerlerde fiyat farklı olabilmektedir. Ancak resmi satış sitesi olarak tanıtılan sitede fat block sipariş fiyatı 79 TL + 8 TL kargo bedeli şeklindedir. 2 kutu almak isteyenler için fat block fiyatı 149 TL + 8 TL Kargo bedeli olmaktadır.  Belki başka sitelerde daha ucuz fiyatlara ürünü bulabilirsiniz ancak orjinalliği noktasında sorun yaşabilmktesiniz.

Zayıflama Fat Block Tableti

Zayıflama Fat Block Tableti

Fat Block Kullanıcı Yorumları

Bu başlığımızın temel amacı insanları bilgilendirmektir. Sağlığınızı en az sizin kadar önemsiyoruz. Daha önceleri altın çilek, biber hapı gibi ürünleri kullanarak hayatlarını kaybeden insanları haberlerden izlemiştik. Altını çizerek tekrardan belirtmek istiyoruz lütfen doktorunuzun onayı olmadan bu türlü ürünleri kullanmayınız. Ayrıca bu başlık altında fat block ile ilgili merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz. Diğer insanlarla fat block ile ilgili yorumları paylaşabilirsiniz. Ürün ile ilgili varsa şikayetleri de aşağıdaki yorum bölümünden fat block araştıran insanlarla paylaşabilirsiniz.

fat block hakkında yorum yazmak için tıklayınız

Ekstra bilgi: İlerleyen günlerde Fat block tanıtımı yapan ve insanlara tavsiye eden Dr. Aytuğ Kolankaya Kimdir başlıklı konuyu sizlerle paylaşacağız. Trkafem.com‘u takip etmeye devam ediniz.

Doktor Aytuğ Kolankaya Kimdir

Doktor Aytuğ Kolankaya Kimdir

fat block, fat blok, fat black sipariş, fat block yorumları

Comments
4 Responses to “FatBlock – Fat Block Sipariş – Fat Black Zayıflama”
 1. didem diyor ki:

  Ben verdiğim paraya gerçekten acıyorum.Hiçbir işe yarayıpta kilo verdirmediği gibi şişkinlik yapıyor. Başkalarını bilemem ama bende kesinlikle işe yaramadı.

 2. sevgul diyor ki:

  merhaba bir şey sormak istiyorum ürünü aldım 5 gün oldu daha bir şey yok ama ben ilaç içmede zorlanan biriyim ilacı su ile içerken bir kaç tane üzüm yememde sorun olur mu miğdem çok bulanıyor da birde su fazla içemiyorum ne olur?

 3. Ferhan diyor ki:

  Fat block satış sitelerine baktım da oralarda hi yorum yapılmamış. Yapılan yorumlarda hep güzel, tavsiye edilen tarzdaki yorumlardır. Acaba fat block gerçekten işe yarıyor mu? Gerçek fat block yorumları nereden okuyabiliriz?

 4. Murat Yalman diyor ki:

  fat block sipariş verdim gelecek bir kaç güne. Tam olarak ne kadar kullanmak gerekiyor? Kaç gün fat block kullanınca 10 kilo verebilirim? Bir de fat block kullanırken başka bir şey yapmak gerekiyor mu? Başka yerlere de yazdım ama cevap gelmedi. Lütfen birşey yazar mısınız?

Konuyla alakalı düşüncelerinizi paylaşabilirsiniz..